До уваги жителів Добропільської територіальної громади!

До уваги громадян! Ведеться прийом заяв на матеріальну допомогу

Управління соціального захисту населення Добропільської міської ради повідомляє, що перерахунок субсидій на опалювальний період 2022-2023р. зроблено в автоматичному режимі (без звернення громадян) домогосподарствам, які отримували субсидію в неопалювальному сезоні 2022 року.

Відповідно до листа від 19.10.2022 № 427 Комунального підприємства «ДОБРО» Добропільської міської ради, послуга з постачання теплової енергії для населення Добропільської територіальної громади у жовтні 2022 року не надавалась. У зв’язку з цим нарахування пільг та субсидій за жовтень 2022 року здійснювалося без послуги централізованого опалення. 

Згідно розпорядження Добропільської міської ради від 31.10.2022 року № 106р та наказу Комунального підприємства «ДОБРО» від 01.11.2022 р. № 300 початок опалювального сезону 2022-2023р. для населення Добропільської територіальної громади розпочато 04.11.2022 р. Відповідно до цього розпорядження пільги та субсидії за листопад 2022 року нараховані з урахуванням послуги централізованого опалення.

Нагадуємо, що отримувачі субсидії зобов’язані повідомляти протягом місяця органи соціального захисту населення про наступні зміни:

  • складу зареєстрованих у житловому приміщенні осіб, їх соціального статусу;
  • переліку отримуваних послуг;
  • зміна виконавця послуг;
  • про здійснення одноразової покупки, придбання або набуття права власності на майно, вартість якого перевищує 50 тисяч гривень, а також здійснення на цю суму платіж (платежі), що випливає з правочинів, за якими передбачено набуття майнових прав на нерухоме майно та/або транспортні засоби (механізми) (крім об’єктів спадщини та дарування); внески до статутного (складеного) капіталу товариства, підприємства, організації; благодійну діяльність (виключно у вигляді сплати коштів); надання поворотної/безповоротної фінансової допомоги, позики.
  • набуття права власності на транспортні засоби, з року випуску якого минуло менше п’яти років (крім мопеда і причепа);
  • здійснення операцій з купівлі безготівкової та/або готівкової іноземної валюти, а також банківських металів на загальну суму, що перевищує 50 тис. гривень.

Субсидія для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива призначається один раз на календарний рік на підставі заяви особи.

Громадяни, яким надається житлова субсидія, зобов’язані щомісяця сплачувати вартість фактично спожитих житлово-комунальних послуг, в незалежності від розміру нарахованої йому субсидії.

Інформацію щодо призначення субсидій можна дізнатися в Єдиному державному реєстрі отримувачів житлових субсидій, який знаходиться у відкритому доступі на сайті https://subsidii.ioc.gov.ua 

Додаткова інформація за телефоном (06277)2-80-59.

Працюємо, разом наближаємо нашу ПЕРЕМОГУ!

Також зверніть увагу...