Зверніть увагу! Внесені зміни до порядків надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг.

           Кабінетом Міністрів України 16 вересня 2022 року внесені зміни до порядків надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг (постанова Кабінету Міністрів України від 16.09.2022 № 1041 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу Пенсійним фондом України»). Відповідним рішенням передбачено передачу функцій призначення, нарахування і виплати житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг від органів соціального захисту населення до органів Пенсійного фонду України, які працюють за екстериторіальним принципом.
          Прийом заяв на отримання пільг та житлових субсидій, а також їх призначення здійснюється структурними підрозділами з питань соціального захисту населення до 30 листопада 2022 року включно, починаючи з 1 грудня 2022 року – органами Пенсійного фонду України.
          При цьому залишиться можливість звернення громадян з питань надання пільг та житлових субсидій до уповноважених посадових осіб виконавчого органу сільської, селищної, міської ради відповідної територіальної громади та посадових осіб центру надання адміністративних послуг, а також через Портал Дія.
          Крім того, з’явиться можливість в громадян звертатися з питань надання пільг та житлових субсидій через веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду https://portal.pfu.gov.ua/ та мобільний додаток “Пенсійний фонд” .

Також зверніть увагу...