Свято під час війни

Щорічно 1 жовтня у світі відзначають Міжнародний день людей похилого віку. Це свято для тих, хто проніс крізь життя нетлінні та невмирущі людські цінності, хто навчився долати труднощі та бути достойною Людиною. Люди старшого покоління – це скарб кожної нації, а їхній життєвий досвід, невичерпна енергія, оптимізм та активна громадська позиція мають бути взірцем для підростаючого покоління.

Цьогоріч це свято в нашій країні, на жаль, з присмаком суму, болю, війни…  Але,  незважаючи на важку ситуацію в нашому регіоні, колектив територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Добропілля Донецької області не припиняв свою роботу і продовжує надавати всі соціальні послуги, а за бажанням підопічних -евакуаційні заходи.

Напередодні «професійного свята» було роздано набори продуктів харчування 192 людям поважного віку, а нашій довгожительці Мамоновій Олександрі Іванівні 03.06.1918 р.н. ще й постільну білизну та засоби особистої гігієни. Щирі вітання та гарні побажання лунали від начальника Добропільської міської військової адміністрації Бондаренко Андрія Олександровича, начальниці УСЗН Добропільської міської ради Ширини Ірини Володимирівни та представника Добропільської територіальної громади Курдя Ігора Івановича.

Бажаємо всім людям золотого віку міцного здоров’я, довголіття, добра та мирного неба!  Всі ми віримо в нашу перемогу і подальше щасливе життя в квітучій та сильній Україні! Зі святом!

Також зверніть увагу...