Шановні мешканці Добропільської міської територіальної громади!

    З нагоди свята Дня Незалежності України, в тій державі, що вистраждана поколіннями українців, за свободу якої й досі ведуться пекельні бої, колектив Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Добропілля Донецької області щиро вітає Вас з цим святом і бажає сил у боротьбі, любові до рідної землі, безхмарного завтрашнього дня України!
    Український народ зробив свій історичний вибір – бути незалежною і суверенною державою. Сьогодні наша країна проходить через тяжке випробування: окупацію ворогом, щоденні обстріли наших територій. Долаючи труднощі, відстоюючи свою свободу, ми розуміємо, що головна цінність та мета обраного шляху – це мирне небо, щасливі родини та світле майбутнє.
    Не має значення, де ми народилися, скільки нам років і якою мовою ми говоримо. Слова підтримки та любові сьогодні особливо потрібні й важливі. Тільки разом ми можемо досягти перемоги, змінити спільну Батьківщину на краще. Нехай не згасає оптимізм у душах українського народу! Сьогодні важливо одне: наша перемога, наша свобода, наша незалежність!

З повагою, колектив терцентру м.Добропілля Донецької області

Також зверніть увагу...