Громадяни України, у яких від початку широкомасштабного вторгнення росії було пошкоджено майно, можуть подати заявку на відшкодування в застосунку “Дія”.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Мінцифри в Телеграмі.

“Через російське вторгнення до України тисячі громадян у різних містах країни залишилися без домівок. Держава допоможе їх відбудувати. Тепер у “Дії” можна повідомити про пошкоджене чи знищене майно. Це допоможе оцінити збитки, щоб після перемоги їх відшкодувати”, – йдеться в повідомленні.

Так, подати заявку про пошкоджене майно можуть громадяни України, у яких від початку війни 24 лютого було пошкоджено: приватний будинок (садибний, дачний та садовий), квартиру, інше житлове приміщення (на яке зареєстровано окреме право власності, а не в складі будинку).

Щоб подати відповідну заявку, треба оновити застосунок.

Після оновлення в розділі «Послуги» треба заповнити форму в повідомленні про пошкоджене майно, вказавши необхідну інформацію — ПІБ, РНОКПП, контактні дані та інформація про об’єкт, що було пошкоджено.

«Після реєстрації повідомлення очікуйте на інформацію про початок процедури оцінки та компенсації, що будуть визначені урядом найближчим часом», — йдеться в роз’ясненні.

Як повідомлялося, 24 лютого президент рф путін оголосив про початок масштабного вторгнення в Україну. Російські війська обстрілюють та знищують об’єкти інфраструктури, проводять масовані обстріли житлових районів українських міст і селищ із використанням артилерії, реактивних систем залпового вогню та балістичних ракет.

Російські війська в Україні знищили приблизно 4500 житлових будинків, 100 підприємств, майже 400 закладів освіти та 150 закладів охорони здоров’я.

Також зверніть увагу...