Роз’яснення щодо зменшення розміру житлової субсидії за січень поточного року у порівнянні з груднем 2021 року

Зміни в житловій субсидії

У зв’язку з численними зверненнями жителів громади щодо зменшення розміру житлової субсидії за січень поточного року у порівнянні з груднем 2021 року, інформуємо.

Житлова субсидія розраховується як різниця між розміром обов’язкового відсотка платежу домогосподарства і розміром плати за житлово-комунальні послуги в межах соціальної норми житла та соціальних нормативів житлово-комунальних послуг.

На виконання пункту 4 постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2020 року «Про особливості надання житлових субсидій” на період карантину для регіонів із встановленим «червоним» рівнем епідемічної небезпеки проводився розрахунок житлових субсидій з урахуванням збільшених на 50 відсотків соціальних нормативів на централізоване водопостачання, водовідведення та послугу з постачання та розподілу електричної енергії.

Донецька область перебувала в «червоній» карантинній зоні у жовтні, листопаді і грудні 2021 року, з січня 2022 року – у «помаранчевій». Тому  соціальні нормативи у січні 2022 року були повернуті до докарантинного рівня (не враховується 50 відсоткове збільшення, яке встановлювалось за «червоним» рівнем епідемічної небезпеки), а отже і розмір субсидії зменшився.

Консультації за телефоном: (06277) 2-80-59

Також зверніть увагу...