Важлива інформація для пільговиків!

соціальна пільга

Управління соціального захисту населення Добропільської міської ради повідомляє. Для отримання пільг на оплату житлово-комунальних послуг з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї окремим категоріям громадян з 01 СІЧНЯ 2022 РОКУ розмір середньомісячного сукупного доходу сім’ї на одну особу не повинен перевищувати – 3470, 00 грн.

Постановою Кабінету Міністрів України від 04.06.2015 №389 затверджений Порядок надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї.

Порядком надання пільг, не передбачено проведення перерахунку для визначення права пільговика на отримання пільг у  зв’язку  із зміною розміру середньомісячного доходу.

Звертаємо увагу, що відповідний розрахунок може бути здійснений за зверненням пільговика.

Для вирішення питання щодо надання пільг Вам потрібно звернутись до Управління соціального захисту населення Добропільської міської ради.

В умовах карантину, стримання поширення Covid-19 управлінням передбачено подача заяви на отримання пільги до поштової скриньки, яка розташована на будівлі управління та поштою на адресу управління соціального захисту населення Добропільської міської ради: м. Добропілля, пр-т. Шевченко, 15. 

 Контактний телефон: (06277) 2-61-30, (06277) 2-80-59 .

Також зверніть увагу...