День Святого Миколая – свято добра

День Святого Миколая – свято добра

Для більшості українських родин новорічні свята починаються 19 грудня, коли за традицією  Святий Миколай дарує дітям подарунки. Це перше передноворічне свято, яке дарує дітлахам почуття святкової атмосфери. Одне з найсвітліших та найрадісніших свят, коли кожна дитина сподівається на маленьке диво і з нетерпінням його чекає. Свято, коли кожен з нас вірить в здійснення найзаповітної мрії, яку виконати може лише Святий Миколай, адже, окрім подарунків, він приносить в кожну оселю радість, надію та любов.

 

Традиційно в приміщенні Добропільського центру комплексної реабілітації осіб з інвалідністю 17 грудня відбувся святковий захід до Дня Святого Миколая та новорічних свят, який подарував море позитиву, радості та щасливих посмішок вихованцям закладу.

Головною метою заходу було подарувати дітям хоча б краплинку щастя і справжнього передноворічного дива. Дитячі очі світилися радістю та вірою. Сьогодні в серцях і душах наших вихованців з’явився ще один привід повірити дорослим у щасливе майбутнє.

Родзинкою святкового заходу, справжнім подарунком для наших вихованців  став виступ творчих артистів Центру дитячої та юнацької творчості м. Добропілля (директор Валентина Марченко), які подарували нам справжню новорічну виставу.

І звичайно ж, яке свято без подарунків? Через Святого Миколая керівники Добропільської міської ради подарували всім вихованцям солодкі подарунки,

А напередодні до нас в гості завітав Благочинний Добропільського округу, настоятель Свято-Троїцького храму протоієрей Леонід Доценко, який привітав всіх присутніх з прийдешніми святами, побажав міцного здоров’я, вірити в чудо, бути милосердними, добрими, чуйними, та подарував подаруночки.

Ми, дорослі, намагаємося наслідувати добрі та праведні вчинки  Святого Миколая, бути своєрідними його помічниками, щоб не тільки в такі особливі дні, як сьогодні, а щодня кожна дитина відчула любов та увагу. А найкращим подарунком для нам є їхні  усміхнені обличчя, сяючі очі та вдячні погляди.

Також зверніть увагу...