З добром у серці

З добром у серці

Напередодні чарівного свята, Дня Святого Миколая, всі ми, і дорослі, і особливо діти, віримо в добрі справи. Особливо в такі дні важливо не забувати про щоденні проблеми сімей, в яких виховуються діти з особливими потребами.

Справжніми чарівниками, помічниками Святого Миколая, дуже часто стають люди, які мають чуйне серце, які не байдужі до чужих проблем, які вболівають за дитячі долі та допомагають у здійсненні багатьох дитячих мрій та побажань.

Завдяки тісній співпраці депутата міської ради, начальника управління соціального захисту населення Ірини Ширини з головним лікарем Добропільської стоматологічної поліклініки Ольгою Гарбузовою було вирішено питання щодо надання стоматологічних послуг вихованцям Добропільського центру комплексної реабілітації осіб з інвалідністю.

Потрібно враховувати, що такі діти, внаслідок стану свого здоров’я,  не можуть довго та терпляче сидіти на одному місці, перебувати в черзі. Керівництво поліклініки з розумінням віднеслося до такої проблеми, організувавши якісну та своєчасну допомогу.

15 вихованців Центу отримали безкоштовну якісну стоматологічну допомогу, а батьки – фахові консультації та рекомендації щодо правильного догляду за зубами своїх дітей, профілактики захворювань.

Лікарі-стоматологи Олександр Котерга та Марина Ворона індивідуально, з чуйністю та розумінням підійшли до своєї роботи, оглянувши всіх дітей,  якісно та безболісно полікували зуби.

Висловлюємо слова щирої вдячності Ірині Ширині, Ользі Гарбузовій та лікарям-стоматологам за організацію такої необхідної медичної послуги, за  професіоналізм лікарів та створення комфортних умов для  лікування.

Також зверніть увагу...