Покращення якості надання соціальних послуг мешканцям Добропільської громади!

Покращення якості надання соціальних послуг мешканцям Добропільської громади!

Завдяки участі в проєкті «Спеціальна програма підтримки Східної України» 08 грудня 2021 року Добропільська громада отримала від Німецького товариства міжнародного співробітництва Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH міжнародну технічну допомогу у вигляді спортивного обладнання (шведська стінка, орбітрек, велотренажер, бігова доріжка, палиці для скандинавської ходьби, масажна кушетка, гантелі, каремати, палиці гімнастичні, тощо) для облаштування спортивного залу з метою поліпшення якості надання соціальних послуг людям похилого віку та людям з інвалідністю.

Отримане спортивне обладнання дасть змогу проводити заняття з лікувальної фізичної культури для людей похилого віку та осіб з інвалідністю, які через різні соматичні хвороби або захворювання опорно-рухового апарату мають обмежені фізичні можливості.

 Функціонування нового спортивного залу та розширений спектр соціальних послуг та послуг з фізичної реабілітації сприятиме відновленню фізичного та емоційного здоров’я, функціональних можливостей, які були втрачені через хворобу та похилий вік, зміцненню особистого та соціального статусу.

Крім того, в рамках зазначеного проєкту громадою було отримано 10 електровелосипедів для соціальних робітників відділення соціальної допомоги вдома територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) з метою покращення якості та оперативності надання соціальних послуг мешканцям громади.

Соціальним працівникам щодня доводиться долати чималу відстань від одного підопічного до іншого, адже послуги надаються за місцем проживання. А тому такий вид транспорту, як велосипед, дозволить суттєво полегшити роботу соціальних робітників, робочий час буде використовуватись більш ефективно, а підопічні оперативніше отримуватимуть необхідні соціальні послуги. Відтепер доставка продуктів харчування, медикаментів та промислових товарів для людей похилого віку відбудеться швидше, якісніше та з комфортом.

Також зверніть увагу...