3 грудня — Міжнародний день прав людей з інвалідністю

День осіб з інвалідністю

Щороку 3 грудня у всьому світі відзначається Міжнародний день прав людей з інвалідністю, який проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році з метою дотримання прав людини і участі людей з інвалідністю в житті суспільства.

Міжнародний день прав людей з інвалідністю не є святом, а покликаний привернути увагу до проблем цих людей, захисту їхніх прав, гідності і благополуччя, акцентує увагу суспільства на перевагах, які воно отримує від участі людей з інвалідністю у політичному, соціальному, економічному і культурному житті. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей із інвалідністю.

Люди з інвалідністю – не просто категорія людей. Це окремі життя. Окремі трагедії. Окремі людські надії на те, що все буде добре. На щастя, поряд з ними є ті, хто хоче допомогти. І хто допомагає.

Традиційно, з метою привернення уваги населення Добропільської громади до проблем людей з інвалідністю, рішенням виконавчого комітету Добропільської міської ради від 10 листопада 2021 року № 445 затверджено Заходи щодо підготовки та проведення Міжнародного дня прав людей з інвалідністю в Добропільській міській територіальній громаді, які виконуються протягом року.

Також зверніть увагу...