Ми різні, але ми всі – рівні!

День осіб з інвалідністю

У 1992-му році Генеральна Асамблея ООН проголосила щорічну подію всесвітнього масштабу  –  3-тє грудня стало Міжнародним днем людей з інвалідністю.

Цей день покликаний привернути увагу до проблем людей з інвалідністю, захисту їхніх прав, гідності та благополуччя, акцентує увагу суспільства на перевагах, які воно отримує від участі людей з інвалідністю у політичному, соціальному, економічному і культурному житті. Він є нагадуванням людству про обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей із інвалідністю. 

Заходи, до яких закликає всі країни ця шанована міжнародна організація, спрямовані на інтеграцію людей  з інвалідністю у сучасному суспільному житті.

Традиційно до Міжнародного дня інвалідів в Україні в Добропільському Центрі комплексної реабілітації осіб з інвалідністю  організовуються заходи  для дітей та осіб з інвалідіністю.

Напередодні в Центрі було організовано виставка творчих робіт «Творимо добро разом», на якій представлені роботи наших вихованців, виконані в різних стилях, які вони виробили як самостійно, так і з допомогою наших фахівців та своїх батьків.

З вихованцями старшої, молодіжної, групи проведено годину спілкування «Людина починається з добра» та організовано  перегляд та обговорення соціальних роликів «Про Діму», «Подарунок», «Тамара», «Струни», «Мой братик с Луны», головною ідеєю яких є відображення проблем, з якими зустрічаються кожного дня діти, не похожі на інших. Молодь дуже жваво включилися в обговорення такої гострої проблеми нашого суспільства, як відношення до людей, які мають певні обмеження чи особливі потреби.

«Ми різні, але ми всі – рівні!» – саме під таким гаслом проходять всі заходи в нашому Центрі, які організовують фахівці.

Сьогодні, 3 грудня, в Міжнародний день людей з інвалідністю, наш Центр відзначає 14-й День народження. З цієї нагоди на всіх наших вихованців чекають казкові герої, різноманітні конкурси, танці, пісні, і звичайно ж – солодкі подарунки!

Давайте всі разом уміти йти назустріч один одному та допомагати долати всі перешкоди!

Також зверніть увагу...