3 грудня українське суспільство разом з усією світовою спільнотою відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю

День осіб з інвалідністю
Щороку, 3 грудня, українське суспільство разом з усією світовою спільнотою відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю – людей, які мають особливі потреби, деякі обмежені можливості і колосальну жагу до життя і праці.
У територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Добропілля Донецької області люди з інвалідністю отримують наступні послуги: догляд вдома, соціально-побутові послуги (послуги перукаря, прання білизни), послуги соціальної адаптації (вимірювання тиску, ароматерапія, профілактично-оздоровчі процедури, бесіди, лекції).
 
За кошти місцевого бюджету до Міжнародного дня людей з інвалідністю придбано та вручено працівниками територіального центру набори продуктів харчування 52 особам з інвалідністю, які знаходяться на обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома терцентру. Від Добропільської організації Товариства Червоного Хреста України отримано продуктові набори для 15 осіб з інвалідністю.
Переймаючись буденними проблемами, ми не повинні забувати про непросту долю людей з вадами здоров’я не тільки цього дня, а й протягом всього життя, бо вони живуть поруч з нами, потребують нашої постійної підтримки та уваги.

Також зверніть увагу...