Про проведення засідання міської тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

30 листопада 2021 року в форматі відеоконференції було проведено засідання міської тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.  На порядку денному заслухані наступні питання:   

  1. Про стан заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску боржниками – юридичними та фізичними особами підприємцями.
  2. Про розгляд листа Головного управління ПФУ в Донецькій області щодо джерел наповнення бюджету Пенсійного фонду області.
  3. Про стан виплати заробітної плати на державному підприємстві «Добропіллявугілля – видобуток».
  4. Щодо погашення заборгованості вугільними підприємствами міста Добропілля поточної заборгованості з відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах.
  5. Про легалізацію відносин у сфері зайнятості та оплати праці, захисту прав застрахованих осіб у соціальному страхуванні

За даними питаннями прийняті відповідні рішення, продовжено роботу в цих напрямках.

Також зверніть увагу...