Шановні колеги, друзі, партнери! Вітаємо Вас зі святом працівника соціальної сфери!!!

Шановні колеги, друзі, партнери! Вітаємо Вас зі святом працівника соціальної сфери!!!

Є така професія – соціальний працівник.

У першу неділю листопада на Україні згідно з Указом Президента України від 13.04.1999 № 374/99 відзначають День працівника соціальної сфери! 

Соціальна сфера представлена широким спектром державних, комунальних, громадських, комерційних установ, організацій та об’єднань. Саме вони кожного дня опікуються тим, щоб громадяни похилого віку, особи з інвалідністю, сім’ї з дітьми та всі, хто опинився в складній життєвій ситуації, отримали необхідну допомогу.

Соціальний працівник взаємодіє з великою кількістю людей, які не здатні самостійно подолати проблеми. складно залишатися байдужим в такій ситуації. Саме тому соціальні працівники, через значне психологічне навантаження , страждають від професійного вигорання. Та кожен з них знає, що навіть незначний позитивний результат від роботи, елементарна вдячність і повага, знову повертають сили і надихають далі допомогати, ділитися своєю життєвою енергією заради благополуччя оточуючих.

Шановні колеги, друзі, партнери! Щиро вітаємо Вас зі святом працівника соціальної сфери.

Натхнення, сил і здоров’я Вам! Нехай любов та доброта наповнює Ваші сердця. У нас є нескінченна кількість причин бути щасливими. Адже наша справа через буденні рішення і вчинки робить свій внесок в покращення життя людей.

Також зверніть увагу...