Участь фахівців Центру у науково-практичній конференції

Участь фахівців Центру у науково-практичній конференції

21 жовтня 2021 року фахівці Добропільського центру комплексної реабілітації осіб з інвалідністю – практичний психолог Анна Пархоменко та вихователь-методист Інна Дяк взяли участь у роботі науково-практичної  конференції з міжнародною участю «МЕДИКО-ПСИХОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ РЕАБІЛІТАЦІЇ І АБІЛІТАЦІЇ В ЕПОХУ ТУРБУЛЕНТНОСТІ».

Конференція проводилася на базі ДЗ «Науково- практичний медичний реабілітаційно-діагностичний центр» (Україна, Донецька область, м. Костянтинівка) в online режимі.

Для участі в конференції були запрошені науковці, лікарі, аспіранти, викладачі ВНЗ, практичні психологи, студенти, фахівці з соціальної роботи, педагоги, працівники органів державної влади та управління, місцевого самоврядування.

Під час роботи конференції висвітлювалися питання сучасних інформаційно-технічних технологій діагностики та реабілітації різноманітної патології людини; надавалися практичні рекомендації щодо медико-психологічної реабілітації і абілітації осіб, які постраждали у надзвичайних ситуаціях, їхнім дітям та сім’ям; обговорювалося питання актуальності розвитку абілітаційного напрямку як в медицині, так і в  реабілітаційних установах,  пошуку шляхів розв’язання психологічних та соціальних протиріч інтеграційного інформаційного впливу на особистість в умовах турбулентності.

Також зверніть увагу...