Заміна посвідчень особам, які постраждали внаслідок катастрофи на ЧАЕС, та іншим категоріям громадян

Заміна посвідчень особам, які постраждали внаслідок катастрофи на ЧАЕС, та іншим категоріям громадян

Постановою Кабінету Міністрів України від 11 липня 2018 р. № 551 «Деякі питання видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян» затверджено порядок видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок катастрофи на ЧАЕС, та іншим категоріям громадян.

Відповідно до пункту 7 зазначеної Постанови (зі змінами, внесеними згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 25 листопада 2020 року № 1168) передбачено провести до 1 січня 2022 заміну таких посвідчень:

– особи, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи (категорія 1);

– учасника ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС (категорії 2 і 3) з числа громадян, які брали участь у ліквідації інших ядерних аварій, у ядерних випробуваннях, військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї, складанні ядерних зарядів та проведенні на них регламентних робіт;

– особи, яка потерпіла внаслідок Чорнобильської катастрофи (категорія 2), з числа постраждалих від радіаційного опромінення за інших обставин не з власної вини.

Постановою передбачено створення регіональної комісії з визначення статусу постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи (далі – Регіональна комісія), що забезпечить єдиний підхід до розгляду документів і прийняття обґрунтованих рішень для визначення і підтвердження відповідного статусу. Тому розпорядженням голови облдержадміністрації , керівника обласної військово-цивільної адміністрації  від 21.08.2018 № 1029/5-18 в Донецькій області утворену Регіональну комісію, затверджений її персональний склад.

З огляду на зазначене повідомляємо , що для оформлення документів до Регіональної комісії необхідно звернутися до Управління з оригіналами первинних документів.

За довідками звертатися до управління за телефоном 0627728059.

Також зверніть увагу...