Захисники Вітчизни. Історія та сучасність

Захисники Вітчизни. Історія та сучасність

14 жовтня Україна відзначає одразу три величних свята ‒ День Козацтва, свято Покрови Пресвятої Богородиці та нове свято – День захисників та захисниць України.  

Свято День захисників та захисниць України  не лише історичне. Воно безпосередньо пов’язане із сучасними героями: воїнами, добровольцями, волонтерами, медиками, працівниками оборонних підприємств,

В цей день ми вітаємо усіх, хто непорушно стоїть на варті миру і спокою у державі, вшановуємо та вклоняємось тим, хто став прикладом відданості і патріотизму для нащадків, віддаємо данину світлої пам’яті тим із них, кого вже немає з нами, хто загинув, здобуваючи кращу долю Україні, і покладаємо сподівання на всіх тих, хто і сьогодні боронить незалежність та територіальну цілісність нашої держави.

12 жовтня на базі мультимедійної кімнати управління соціального захисту населення міської ради з вихованцями старшої, молодіжної групи Добропільського центру комплексної реабілітації, проведено виховний захід «Ми дякуємо нашим захисникам»,

Молодь дізналася про історію українського козацтва, про військові події, які відбувалися на території нашої області та Добропільського району під час проведення Російської агресії проти України.

Також в цей день вихованці старшої групи вшанували пам’ять загиблих воїнів АТО/ООС, поклавши квіти до пам’ятного знаку на Алеї Слави в міському парку.

Також зверніть увагу...