Щедрі дари осені

Щедрі дари осені

Осінь завжди зачаровує серце людини незбагненністю кольорів і відтінків, а ще дивовижною неповторністю краси природи.

Осінь – прекрасна золота пора року. Вона збирає щедрі врожаї овочів і фруктів, фарбує листочки в барвисті кольори, забарвлює багряно-червоні кетяги калини.

Вихованці Добропільського центру комплексної реабілітації осіб з інвалідністю дуже люблять осінь, адже є цікава нагода розповісти про чудову осінню пору своїм друзям, рідним і близьким.

07 жовтня на базі мультимедійної кімнати управління соціального захисту населення міської ради з вихованцями старшої, молодіжної групи, проведено виховний захід «В Україні – осінь, осінь золота!», під час якого присутні дізналися багато нового про осінню природу, життя тварин та пташок, осінні польові роботи.

Вихованці всіх груп разом з батьками  прийняли активну участь у підготовці до виставки, яка відбулася в Центрі та в управлінні соціального захисту населення. Виготовляли власноруч поробки з природніх матеріалів, подарованих красунею-Осінню.

Така виставка є традицією в закладі, і діти та їхні батьки з нетерпінням чекають можливості виявити свої творчі здібності та виконати різноманітні композиції  осінньої тематики. 

Нікого не залишили байдужим чудові букети з елементами художнього оформлення, квітково-фруктові та овочеві композиції, прикрашені дарами осені, зокрема, різнобарвним листям. Деякі роботи сповнені глибоким символічним змістом, інші – тонким гумором, притаманним лише творчій душі дитини. 

Ми любимо осінь за яскраві барви природи та довгоочікувані зустрічі з друзями, за лісові галявини, повні грибів, стиглі плоди у садах та трохи сумний дощ за вікном. Золотокоса осінь приносить нам чимало сюрпризів. Ми віримо в те, що наша виставка «Щедрі дари осені» зігріла всіх теплими промінцями дитячих сердець.

Також зверніть увагу...