З Днем усиновлення!

30 вересня

Із 2009 року 30 вересня в Україні відзначається День усиновлення – день вшанування людяності, милосердя, доброти та любові.

Це день  сімей, які взяли на себе відповідальність за долі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, віддаючи любов і турботу, не чекаючи винагород; день для всіх людей, чия наполеглива праця та активна суспільна позиція допомагає розв’язувати проблеми дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Це  день для  дітей, які отримали люблячих та дбайливих батьків, які мають змогу проживати кожен день свого дитинства у сім’ї.

Усиновити дитину-сироту, полюбити, виховати і виростити як рідну ‒ таке надзвичайно важливе рішення щороку приймають більше ніж тисяча сімей в Україні. Саме вони вселяють у дитячі душі і серця віру, надію та любов, роблять дитинство світлим і радісним.

За 8 місяців поточного року в Україні усиновлено 912 дітей, що на 218 дітей більше, ніж за такий же період 2020 року. Сподіваємось на те, що така тенденція збережеться, незважаючи на пандемію.

Ми щиро вітаємо і пишаємося родинами, які усиновили дитину. Ви є прикладом невимовної людяності, справжньої сили духу та невдаваної шляхетності! Віримо, що батьки і діти, яких звела доля, будуть щасливими.

Доброта і любов ‒ головне, в чому відчувають потребу діти. Зрозуміло, що весь світ не зміниться, якщо кілька людей усиновлять дитину, але для таких дітей світ зміниться назавжди.

Тож нехай кожна дитина має родину, в якій зможе бути щасливою! Із Днем усиновлення!

Міністр соціальної політики Марина Лазебна

ДЖЕРЕЛО: Міністерство соціальної політики

Також зверніть увагу...