Готуємо смачно, як вдома!

Готуємо смачно, як вдома!

В Добропільському центрі комплексної реабілітації осіб з інвалідністю з вересня 2021 року спільно з Громадською організацією “Добропільський Центр молоді “ДОБРО” розпочалася реалізація проєкту Громадської організації «Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання»  від Програми ООН із відновлення та розбудови миру «Готуємо з дітьми з особливими потребами. Смачно як вдома».

Проєкт спрямований на сумісну діяльність дітей, осіб з інвалідністю, їх батьків та працівників Добропільського Центру комплексної реабілітації осіб з інвалідністю. Метою проєкту є створення батьківської майстерні, що дозволить навчати та розвивати кулінарні здібності у осіб з інвалідністю та дітей з розладом аутичного спектру. Залучення підопічних Центру до сумісної діяльності допоможе пристосуватися до самостійного життя, покращить їх емоційний стан, партнерські відносини та згуртованість сімей в цілому.

В рамках реалізації проєкту  придбано сучасні кухонні меблі та  обладнання (електрична піч з духовою шафою, електрочайник, мікрохвильова піч, блендер).

Вже проведено 3 заняття, на яких молодь, спільно з батьками, весело,  активно, з великою зацікавленістю готували тушковану картоплю та гречану кашу з м’ясом, літній салат та «Олів’є», гарячі бутерброди.

Батьки теж дуже зацікавлені в роботі кулінарної майстерні, так як переживають за майбутнє своїх дітей і хочуть, щоб вони були підготовлені до самостійного життя.

Важливо і те, що під час приготування страв, з дітьми та молоддю проводяться розмови, бесіди на різноманітні теми.

Молодь с особливими потребами, ступаючи на шлях самостійного життя, повинна володіти навичками господарсько-побутової та суспільно-корисної праці, щоб у майбутньому  самостійно задовольняти свої повсякденні життєві потреби, тому заняття в кулінарній майстерні є дуже актуальними і важливими.

В Центрі створені умови для дітей та молоді зазначеної категорії для самостійного самообслуговування шляхом приготування елементарних страв, задоволення  пізнавальної діяльності у цікавій формі, трудотерапії та згуртованості родин.

Також зверніть увагу...