Як отримати компенсацію вартості за самостійно придбані технічні та інші засоби реабілітації?

Як отримати компенсацію вартості за самостійно придбані технічні та інші засоби реабілітації?

Особи  з інвалідністю та діти з інвалідністю мають право отримати грошову компенсацію за відповідні самостійно придбані технічні та інші засоби реабілітації в порядку черговості згідно з індивідуальною програмою реабілітації. Перелік технічних та інших засобів реабілітації, за які виплачується компенсація затверджується Мінсоцполітики.

Пунктом 44 Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні та інші засоби реабілітації ( далі-Порядок), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05.04.2012 № 321 ( зі змінами, що набрали чинності 01.06.2021), визначено, що виплата компенсації за технічні та інші засоби реабілітації здійснюється на підставі видаткової накладної (товарного чека), яка (який) підтверджує придбання виробу у підприємства, установи, організації, за фактичною вартістю виробу в розмірі  не вище граничної ціни засобу, встановленої Мінсоцполітики, в порядку черговості.

Оригінал видаткової накладної (товарного чека) для виплати компенсації передається органом соціального захисту населення до територіального відділення Фонду протягом не пізніше ніж шести місяців з дати, зазначеної у видатковій накладній (товарному чеку).

Компенсація виплачується територіальними відділеннями Фонду шляхом поштового переказу або перерахування коштів на особисті банківські рахунки осіб з інвалідністю та законних представників дітей з інвалідністю, учасників антитерористичної операції.

З питань отримання грошової компенсації за відповідні самостійно придбані технічні та інші засоби реабілітації звертатись до  управління соціального захисту населення Добропільської міської ради за адресою: м. Добропілля,  пр-т Шевченко, 15,тел. (06277)2-80-59.

Також зверніть увагу...