«Слава визволителям Донбасу!»

«Слава визволителям Донбасу!»

Сьогодні, 08 вересня, в котрий раз ми відзначаємо особливу дату – День визволення Донбасу від німецько-фашистських загарбників.

Цього дня ми віддаємо данину поваги  тим, хто героїчно боронив  свою землю зі зброєю в руках та самовіддано працював у тилу, вшановуємо пам’ять тих, хто загинув, визволяючи рідний край. Усвідомте цифру: майже пів мільйону людських життів забрали роки окупації Донбасу та його визволення! Вересень 1943 року став часом остаточного визволення Донбасу – події, яка в пам’яті воєнного покоління закарбувалася і донині залишається як одна з найбільш значущих у житті.

Нажаль, нам також довелося побачити на власні очі, що таке війна. Що таке відчуття болю в душі, коли здригається рідна земля, спалахують домівки та гинуть мирні жителі. Це надзвичайно тяжке випробування. І тепер ми всі до кінця розуміємо значення слова МИР, і якими складними є кроки  до мирних днів та щасливого майбутнього. Ми віримо, що сучасні захисники України будуть гідними слави своїх дідів і прадідів.

Згадаємо добрим словом та схилимо голови перед могилами загиблих. Вічна слава їм та світла пам’ять!

З повагою, колектив територіального центру соціального обслуговування   (надання соціальних послуг) м.Добропілля Донецької області

Також зверніть увагу...