«Ти у мене єдина»

В цьому році Україна відзначає визначну подію своєї історії, 30-ту річницю Незалежності.

Напередодні державних свят – Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України, у рамках Добропільського центру комлексної реабілітації осіб з інвалідністю розпочалося проведення святкових заходів.

Вихованці молодшої та середньої груп із задоволенням брали участь у конкурсі малюнків на асфальті «Я люблю свою країну!», зображуючи на своїх малюнків природу рідного краю, державні та народні символи України.

Разом із своїми вихователями із захопленням виконували творчі поробки: малюнки, аплікації, вироби з природного матеріалу.

Дуже цікавим заходом для вихованців Центру був перегляд ілюстрованого видання «Книга – мандрівка. Україна», під час якого вони мали змогу у цікавій формі дізнатися про перших князів Київської Русі, цікаві факти з історії своєї держави.

Також до свята проведені веселі спортивні змагання серед вихованців Центру «Чемпіонами стануть кращі – здоровими будуть всі».

Серед молоді Центру було проведено бесіди «Державні символи України», «Україна – єдина, незалежна країна», віртуальна екскурсія  обласними центрами України «Ти у мене єдина». Також молодь знайомиться із видатними українцями: спортсменами, політиками, науковцями, культурними діячами.

Працює постійно творча майстерня з виготовлення єдиної візуальної символіки 30-ї річниці незалежності України – квітки у національних кольорах.

Також планується проведення заходів і на наступному тижні, а саме:

  • Година спілкування «Хай в серці кожної дитини живе любов до України»;
  • Гра-вікторина «Я люблю свою Україну»;
  • Екскурсія до пам’ятного знаку загиблим воїнам АТО/ООС (до міського парку, Алея Слави);
  • Визначення переможців конкурсу на кращу творчу роботу до 30-ї річниці незалежності України.
  •  

«Ми – українці – велика родина,

Мова і пісня у нас – солов’їна.

Квітне в садочках червона калина,

Рідна земля для нас всіх – Україна»

 

Також зверніть увагу...