Про реалізацію програми «Реабілітація дітей з інвалідністю»

Про реалізацію програми «Реабілітація дітей з інвалідністю»

На виконання Постанови  Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю» від 27 березня 2019 року № 309 (зі змінами) управління повідомляє про кількість зареєстрованих заяв для забезпечення реабілітаційними послугами.

Протягом поточного року отримали послуги з реабілітації чотири дитини з інвалідністю, станом на 14.07.2021 одна дитина з інвалідністю отримує реабілітаційні послуги у Державної реабілітаційної установи «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Промінь» м. Вінниця.

Крім того, для здійснення реабілітаційних послуг зареєстровані заяви: № 6 від 04.03.2021 до Одеського обласного благодійного фонду реабілітації дітей-інвалідів «Майбутнє», № 7 від 19.03.2021 до Українського  науково-дослідного інституту протезування, протезобудування та відновлення працездатності.

З питань забезпечення реабілітаційними послугами звертатися до управління соціального захисту населення Добропільської міської ради за адресою: м. Добропілля, пр-к. Шевченка, 15, тел. (06277)2-80-59

Також зверніть увагу...