ЖИТЛОВІ СУБСИДІЇ НА НЕОПАЛЮВАЛЬНИЙ ПЕРІОД!!!

ЖИТЛОВІ СУБСИДІЇ НА НЕОПАЛЮВАЛЬНИЙ ПЕРІОД!!!

Управління соціального захисту населення повідомляє, що на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 19 травня 2021 року  № 505 «Деякі питання призначення житлових субсидій» передбачено, що житлові субсидії на наступний період призначаються в автоматичному режимі, без особистого звернення. В автоматичному режимі не призначаються субсидії домогосподарствам, яким субсидія:

  • надавалася у грошовій безготівковій формі;
  • була призначена за фактичним місцем проживання осіб (орендарі житлових приміщень (будинків); індивідуальні забудовники, будинки яких не прийняті в експлуатацію; внутрішньо переміщені особи);
  • була призначена без урахування окремих осіб з числа зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку), які не проживають за місцем реєстрації.

Зазначеним категоріям громадян необхідно надати новий пакет документів до управління для перепризначення житлової субсидії.

Слід зазначити, що житлова субсидія особам, які звернулися за її призначенням у травні – вересні 2021 року, призначається починаючи з травня 2021 року.

На сьогоднішній день управлінням отримано оновлене програмне забезпечення та здійснено автоматичне перепризначення житлових субсидій жителям Добропільської громади на неопалювальний період.

За детальною інформацією звертайтеся за тел.: (06277) 2 -80-59

Також зверніть увагу...