Про проведення засідання обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

27 травня 2021 року в форматі відеоконференції було проведено засідання обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Мороза І.В. з питання «Про результати роботи за 2020 рік та 1 квартал 2021 року міської тимчасової комісії по місту Добропілля».

В даному засіданні прийняла участь начальник управління соціального захисту населення Добропільської міської ради – ШИРИНА Ірина Володимирівна.

За 2020 рік проведено 12 засідань, в тому числі 8 засідань в режимі відеоконференції (заслухано 20 керівників та 84 ФОП ), в І кварталі 2021 року – 2 засідання в режимі відеоконференції (заслухано 2 керівників та 18 ФОП), на яких заслухані наступні питання (деякі неодноразово):

  1. Про стан заборгованості із виплати заробітної плати по підприємствам міста Добропілля.
  2. Про стан заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску суб’єктів господарювання та про вжиті заходи по примусовому стягненню боргу з єдиного соціального внеску суб’єктів господарювання, про повноту переданих для стягнення ЄСВ до органів ДВС виконавчих документів та ефективності впливу органу податкової служби на виконавчі провадження.
  3. Про виконання зобов’язань по своєчасному відшкодуванню фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах вугільними підприємствами міста Добропілля.

За даними питаннями прийняті відповідні рішення, продовжено роботу в цих напрямках.

Також зверніть увагу...