Актуальність питань захисту та пошуку довгострокових рішень проблем ВПО

Актуальність питань захисту та пошуку довгострокових рішень проблем ВПО

20 травня 2021 року о 14 годині відбулася он-лайн зустріч з фахівцем  інституційного розвитку Данської Ради у справах біженців. Мета зустрічі – вирішення нагальних проблем органів місцевого самоврядування та установ при складанні та впровадженні Стратегії інтеграції ВПО на 2021 – 2023 роки.  

В ході зустрічі розглядались питання зменшення соціальної напруги серед ВПО, забезпечення соціальної, медичної, освітньої, фізичної, матеріальної підтримки та працевлаштування зазначеної категорії населення. Слід зазначити, що станом на 01 травня 2021 року в управлінні соціального захисту населення Добропільської міської ради перебуває на обліку 7233 особи, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО, у тому числі: 1587 осіб працездатного віку; 739 дітей; 244 осіб з інвалідністю; 4663 пенсіонерів.

В умовах сьогодення саме зазначена категорія населення потребує підвищеної уваги з боку держави та органів місцевого самоврядування, закладів соціального захисту населення, освіти, охорони здоров’я та інших організацій та комплексного підходу до розв’язання їх проблем.

Також зверніть увагу...