Як отримати довідку ОК-5 чи ОК-7? Замовляйте її онлайн!

Як отримати довідку ОК-5 чи ОК-7? Замовляйте її онлайн!

24 березня в управлінні соціального захисту населення Добропільської міської ради відбулась онлайн-зустріч з представниками Добропільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області (далі – Пенсійний фонд). 

Фахівці Пенсійного фонду  надали роз’яснення щодо  можливості  отримувати довідки за формою ОК-5 чи ОК-7  без відвідування до управління.

Що потрібно зробити для  отримання довідки ОК-5 чи ОК-7?

Реєструйтесь на вебпорталі Пенсійного фонду України www.pfu.gov.ua та замовляйте довідки з QR-кодом.

  1. Авторизуйтеся в особистому кабінеті Вебпорталу за електронним цифровим підписом,  за BankID або або за допомогою мобільного додатку «Пенсійний фонд», який можна завантажити на GooglePlay.
  2. В категорії «Дані з реєстру застрахованих осіб», оберіть розділ «Запит на отримання електронних документів» – «Довідка про трудовий та страховий стаж».
  3. Заповніть новий запит особистою інформацією, після чого натисніть «Відправити до ПФУ».

Отримати довідку можна в розділі «Звернення», вибравши завдання зі статусом «Виконано». Документ у форматі pdf ви маєте можливість не тільки зберегти, але й роздрукувати.

Електронні довідки з QR-кодом (ОК-5, ОК-7 для правильного розрахунку лікарняних, довідка про розмір пенсії тощо), підтверджені електронним цифровим підписом Пенсійного фонду України є аналогом паперового документа, підписаного відповідальною особою в органах Фонду.

Для реєстрації/входу до вебпорталу Пенсійного фонду України у нагоді стане наступний алгоритм https://www.facebook.com/605397909670256/videos/532879120984266/.

Звертаємо увагу, що консультацію з будь-якого питання можна отримати, звернувшись за телефонами «гарячих» ліній Фонду 06-277-2-89-04 (м. Добропілля), 06-269-2-15-83 (смт. Олександрівка).

Також зверніть увагу...