Про реалізацію Проєкту “Стратегічні, цифрові та партисипативні рішення для розвитку соціальної сфери в 10 громадах Луганської та Донецької областей”

Про реалізацію Проєкту “Стратегічні, цифрові та партисипативні рішення для розвитку соціальної сфери в 10 громадах Луганської та Донецької областей”

Інформуємо вас про третій етап реалізації Проєкту “Стратегічні, цифрові та партисипативні рішення для розвитку соціальної сфери в 10 громадах Луганської та Донецької областей”, що виконується Асоціацією органів місцевого самоврядування “Асоціація учасницького розвитку громад” в рамках проєкту “Спеціальна програма підтримки Східної України (підконтрольні Уряду території)”, що здійснюється Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Уряду Федеративної Республіки Німеччина.

Підготовка стратегій розвитку системи соціального захисту населення

24 Лютого у громаді відбулась публічна презентація напрямків розвитку системи соціального захисту населення, які були розроблені робочою групою та експертами Асоціації протягом попередніх заходів Проєкту. Мешканці громади ознайомились зі стратегічними документами, обговорили перспективи втілення запропонованих стратегічних і операційних цілей та внесли свої коментарі.

Отримані від населення пропозиції сприятимуть зваженому рішенню щодо визначення і затвердження у громаді перспективної стратегії розвитку системи соціального захисту населення на 2021-2026 роки.

Мультимедійні кімнати

Нагадаємо, що у 10 громадах-партнерах Проєкту з січня почали функціонувати мультимедійні кімнати, обладнані необхідною презентаційною технікою та меблями для комфортних комунікацій із жителями, обміну досвідом з іншими громадами, надання соціальних послуг та проведення освітніх заходів.

Наразі в громадах вже розроблені плани заходів, які будуть проведені на базі кімнат до квітня включно. Заходи спрямовані на підвищення кваліфікації та обміну досвідом соціальних працівників і фахівців з соціальної роботи, на надання онлайн консультаційних послуг жителям громад, на розвиток потенціалу місцевої молоді та громадського активу та будуть проведені у співпраці з громадськими організаціями та благодійними фондами, за експертної підтримки проєкту.   

Адреса мультимедійної кімнати:

85001, Донецька область, місто Добропілля, проспект Шевченка, будинок 15 (2 поверх).

Контакти для співпраці щодо проведення заходів:

начальник управління соціального захисту населення Добропільської міської ради ШИРИНА Ірина Володимирівна, тел. (06277) 2-78-75, адреса електронної пошти 1422uszn@mrd.gov.ua.

Цифрова трансформація

У рамках компоненту “Цифрова трансформація та модернізація соціальних інституцій” експертами з цифрових рішень була проведена первинна оцінка цифрової зрілості соціальних установ, аналіз даних та сформовано перелік з довгострокових та короткострокових рекомендацій щодо цифрової трансформації та вдосконалення послуг соціальних установ. Запропоновані рішення будуть включені до стратегічних й операційних цілей.

Нагадаємо, що проєкт є інноваційним та направлений на інтегрований розвиток соціальної сфери в громадах. Проєкт базується на принципах мультидисциплінарності, партисипативності, цифрових та  просторових рішеннях й інноваційних підходах.

Громадами партнерами проєкту є

з Донецької області:

  • Добропільська міська територіальна громада
  • Миколаївську міську територіальна громада
  • Покровська міська територіальна громада
  • Селидівська міська територіальна громада
  • Лиманська міська територіальна громада

з Луганської області:

  • Чмирівська сільська територіальна громада
  • Марківська селищна територіальна громада
  • Лисичанська селищна територіальна громада ВЦА
  • Старобільська міська територіальна громада
  • Білокуракинська селищна територіальна громада

Також зверніть увагу...