Пільги багатодітним сім’ям!

Пільги багатодітним сім'ям!

Управління соціального захисту населення Добропільської міської ради нагадує, що згідно статті 13 Закону України «Про охорону дитинства» від 26 квітня 2001року № 2402-ІІІ, родини, які мають посвідчення «Багатодітна сім’я», мають право на пільги з 50-відсотковою знижкою на житлово-комунальні послуги, 50 – відсотковою знижкою плати за скраплений балонний газ та вартості палива для осіб, які проживають у будинках, що не мають центрального опалення  в межах норм передбачених чинним законодавством.

Відповідно п.2 Положення «Про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги» затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 29 січня 2003 року № 117 (зі змінами) до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги включається наступна інформація: загальні відомості про пільговика та членів сім’ї (прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік народження, ідентифікаційний номер у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків та інших обов’язкових платежів, адреса зареєстрованого місця проживання (або за рішенням комісій, утворених місцевими держадміністраціями та органами місцевого самоврядування – адреса фактичного місця проживання), склад сім’ї, характеристика житла, реквізити паспорта громадянина України та документа, що підтверджує право на пільги, а також категорія пільговика.

Для вирішення питання щодо надання пільг Вам потрібно звернутись з вищезазначеними документами до Управління соціального захисту населення Добропільської міської ради, яке знаходиться за адресою м. Добропілля, пр-т. Шевченка, буд. 15. Контактний телефон (06277) 2-80-59.

Також зверніть увагу...