Відбувся перший тренінг з підготовки Стратегії розвитку системи соціального захисту населення в Добропільській громаді

Відбувся перший тренінг з підготовки Стратегії розвитку системи соціального захисту населення в Добропільській громаді

Управління соціального захисту населення Добропільської міської ради постійно веде роботу в напрямку пошуку донорів з метою підвищення якості та доступності соціальних послуг для найбільш вразливих верств населення.

У 2020 році управління розпочало співпрацю з Німецьким товариством міжнародного співробітництва Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH в рамках проєкту «Спеціальна програма підтримки Східної України (підконтрольні Уряду території)» та прийняло участь в реалізації проєкту «Стратегічні, цифрові та партисипативні рішення для розвитку соціальної сфери в 10 громадах Луганської та Донецької областей» (далі Проєкт).

Цей Проєкт має на меті покращити якість та доступність соціальних послуг та створити систему соціального захисту, яка буде націлена на потреби користувачів, враховуючи малозахищені групи населення.

18 грудня 2020 року, з дотриманням усіх заходів безпеки, відбувся перший офлайн тренінг для робочої групи з підготовки Стратегії розвитку системи соціального захисту населення та Плану дій у Добропільській територіальній громаді. До тренінгу долучилися представники структурних підрозділів міської ради, установ соціального захисту населення, громадських організацій.

Експертом Проєкту було підготовлено насичену програму, зокрема було проведено SWOT-АНАЛІЗ, ідентифікацію сильних та слабких сторін громади, аналіз наявних та потенційних стейкхолдерів (зацікавлених сторін), визначено візію, місію та цінності, спільних для структурних підрозділів міської ради, організацій та установ, що опікуються сферою соціального захисту у Добропільській громаді.

Також зверніть увагу...