Продовження дії адаптивного карантину, пов’язаного з covid-19 до 31 грудня

Продовження дії адаптивного карантину, пов’язаного з covid-19 до 31 грудня

Управління соціального захисту населення Добропільської міської ради нагадує, що Уряд продовжив адаптивний карантин в Україні до 31 грудня.

У зв’язку з цим просимо громадян у разі необхідності особистого відвідування з повагою ставитися до спеціалістів, що вас обслуговують та дотримуватися певних правил, що допоможуть зберегти ваше здоров’я та здоров’я оточуючих вас людей.

Будь ласка, перед входом до управління одягніть захисну маску, дотримуйтесь соціальної дистанції, використовуйте антисептики, що розміщені на місцях прийому документів. Якщо ви маєте симптоми захворювання такі як підвищена температура тіла, кашель, нежить, утруднене дихання, залишайтеся вдома та зверніться до лікаря!

Нагадуємо про можливість подання заяв за допомогою наступних онлайн-сервисів:

Заяви та декларації для призначення житлової субсидії, можна подати на електронну адресу за умови застосування електронного підпису. Громадяни, які не мають електронного підпису повинні направити документи у паперовому вигляді поштою або подати в скриньку біля управління. Бланки заяв та приклади їх заповнення можна завантажити у розділі Бланки заяв. Також нагадуємо, що отримати кваліфікований електронний підпис громадяни мають можливість, скориставшись он-лайн послугами банківських установ.

Консультації за телефонами: (06277) 2-80-59, (06277) 2-78-75.

Ми працюємо для вас!!!

Також зверніть увагу...