До уваги громадян! Запроваджено інформаційну онлайн-платформу «Допомога поруч»

До уваги громадян! Запроваджено інформаційну онлайн-платформу «Допомога поруч»

Міністерством соціальної політики запроваджено інформаційну онлайн-платформу «Допомога поруч» для надання адресної допомоги вразливим верствам населення в період карантину.

З метою виявлення потреб одиноких громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, сімей з дітьми, зокрема з дітьми з інвалідністю в період карантину при Департаменті соціального захисту населення Донецької облдержадміністрації за номером телефону +380997249981 діє «гаряча» телефонна лінія «Допомога поруч».

Інформація щодо потреби вразливих категорій населення Донецької області та звіт про надання допомоги щоденно розміщується на сайті https://dopomoga.msp.gov.ua.

Облдержадміністрацією, в межах можливості, забезпечено задоволення частини виявленої потреби у допомозі, але не вся виявлена потреба у наданні допомоги задоволена.

З метою задоволення виявленої потреби у допомозі вразливим категоріям громадян Добропільської ОТГ просимо розглянути можливість та залучитися до надання натуральної допомоги (основних продуктів харчування, засобів особистої гігієни, побутової хімії тощо) всіх небайдужих: бізнес, волонтерів, благодійників, громадські організації, тощо.

Також зверніть увагу...