Пільги членам сімей загиблих учасників АТО

Санаторно-курортне оздоровлення та психологічна реабілітація

Відповідно до діючого законодавства місцеві органи виконавчої влади забезпечують вирішення невідкладних проблем родин загиблих участиків АТО. Вищевказана категорія відповідно до пункту 8 частини першої статті 15 Закону Украни «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» має право на проведення позачергового безплатного капітального ремонту власних жилих будинків та першочерговий поточний ремонт жилих будинків і квартир. Порядок  проведення безоплатного капітального ремонту затверджений  постановою Кабінету Міністрів України  № 565 від 20 травня 2009 року.

Безоплатний капітальний ремонт власних житлових будинків і квартир проводиться за місцем постійного проживання і реєстрації особи, що має право на зазначену пільгу виходячи з розрахунку 21 кв.м. загальної площі будинку, квартири на кожну особу, що має право на пільгу.

Періодичність проведення безоплатного капітального ремонту визначається органом місцевого самоврядування за місцем постійного проживання і реєстрації особи, але не частіше одного разу на 10 років.

Консультації за телефоном: (06277)2-80-59, Управління соціального захисту населення, м. Добропілля, пр-т Шевченка, 15.

Також зверніть увагу...