Життєвий листопад

Підвищення пенсійних виплат

Непомітно,  але впевнено вступила у свої права осінь.  1 жовтня,  коли чарівниця-осінь розвішала на гілочках дукати золотого листя, відмічають Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана.

День літньої людини для всіх нас особливе свято. З дитинства ми вбираємо від людей старшого покоління народні традиції, мудрість, основи культури і рідної мови. Призупинивши ходу, озирнувшись назад, розумієш – швидко, дуже швидко минає людське життя. Нові часи, нові завдання, нові вимоги… Сьогодні ми є свідками великих перетворень, що відбуваються в нашій країні, але ніколи не забудемо ми того, що зроблено руками людей старшого покоління. Вони могутня основа нашої історії.

Напередодні свята, територіальним  центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Добропілля  Донецької області було закуплено 206 продуктових наборів особам, які обслуговуються у відділенні соціальної допомоги вдома терцентру. 

30 вересня 2020 року відбувся святковий захід під назвою «Життєвий листопад» з дотриманням всіх протиепідемічних заходів, передбачених для «зеленого» рівня епідемічної небезпеки Донецької області.

Щиро вітаємо зі святом наших поважних підопічних! Нехай життєва золота  осінь дарує нам усім мудрість душі, багатство життєвого досвіду і незгасне тепло сердець.

З повагою, колектив територіального центру м.Добропілля

Також зверніть увагу...