1 ЖОВТНЯ – ДЕНЬ ВЕТЕРАНІВ ТА ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ

1 ЖОВТНЯ - ДЕНЬ ВЕТЕРАНІВ ТА ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ

1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН, Україна  підтримала ініціативу міжнародного співтовариства і з 1991 щорічно відзначає цей день. Відповідно до Указу Президента України від 24 вересня 2004 року № 1135/2004 Україна відзначає 1 жовтня і День ветерана.

Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь. Тяжкі випробування випали на долю ветеранів і людей похилого віку. Та, пройшовши крізь жахи тоталітаризму, голодоморів, війни та репресій, вони зуміли вистояти і пронести через життя найкращі духовні якості покоління – честь, гідність, вихованість, толерантність.

Турбота про громадян похилого віку, ветеранів необхідна кожної хвилини не як відзначення святкової дати, а як повага до людей, які своєю багаторічною працею заслуговують на глибоку пошану нащадків.

Напередодні дня людей похилого віку керівництво міста разом з соціальними працівниками відвідали одиноких громадян, які знаходяться на обслуговуванні в територіальному  центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Добропілля  та вручили продуктові набори.

Безмеж на вдячність вам, дорогі представники старшого покоління, за безцінні знання та слушні поради, за готовність підтримати і допомогти, за гідний приклад для наслідування.

Також зверніть увагу...