Роботу дитячих таборів та оздоровчих центрів відновлено

Роботу дитячих таборів та оздоровчих центрів відновлено

В умовах запровадження карантину для запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 питання забезпечення прав дітей на відпочинок та оздоровлення набуло особливої актуальності, урядом була напрацьована низка пропозицій щодо організації літнього оздоровлення дітей у поточному році та створення безпечних умов їх перебування в дитячих оздоровчих закладах в умовах пандемії коронавірусу Covid-19. І, нарешті, в серпні, направлено двох дітей пільгових категорій на оздоровлення до Міжнародних дитячих центрів «Артек» та «Молода Гвардія», наступна група в кількості 4 дітей від”їзжає на початку вересня.

Крім того, сьогодні повернулися з дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Мрія» м.Бердянськ 21 дитина, серед них діти – сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. Діти отримали оздоровлення протягом 21 дня. 

В період відповідних карантинних обмежень отримали дозвіл для приймання дітей наступні табори – Обласний дитячо-молодіжний санаторно-оздоровчий комплекс «Перлина Донеччини», дитячі заклади «Зоряний шлях» та «Яструбок».

Також зверніть увагу...