До уваги представників організацій громадянського суспільства!

До уваги представників організацій громадянського суспільства!

Офіс Координатора проектів ОБСЄ в Україні спільно з Офісом Президента України та Міністерством молоді та спорту України в рамках проекту «Вдосконалення законодавчої бази та спроможності Уряду України та організацій громадянського суспільства ефективно співпрацювати» організує вісім регіональних одноденних навчальних семінарів з розробки та застосування стандартів належного врядування ОГС.

Мета тренінгу – навчити місцеві організації громадянського суспільства забезпечувати відповідність своїй діяльності місії та статуту організації, що сприятиме побудові кращого партнерства з місцевими органами влади на основі принципів прозорості та підзвітності.

Запрошуються представники організацій громадянського суспільства до участі у семінарі-тренінгу, який відбудеться 14 вересня 2020 року у місті Краматорськ.

Останній термін подання заявок: 06 вересня 2020 року.

Для подання заявки на участь у заході заповніть, будь ласка, цю анкету.

Від однієї організації приймається одна заявка на одну людину.

Відбір учасників буде здійснюватися за результатами відповідей на обов’язкові запитання в анкеті.

Звертаємо Вашу увагу на те, що тільки відібраних кандидатів буде повідомлено про результати розгляду заявок.

Підтвердження реєстрації учасника та інформація про місце проведення заходу буде надіслано на вказану в анкеті адресу електронної пошти.

Офісом Координатора проектів ОБСЄ в Україні забезпечуються харчування та покриваються транспортні витрати учасників.

Транспортні витрати: Учасники мають самостійно придбати квитки для подорожі до/з міста в якому проводиться тренінг. Офіс Координатора проектів ОБСЄ в Україні відшкодує витрати на проїзд для учасників у межах тарифу «купе» чи «Інтерсіті» 2 клас, а також квитки на автобус. Для відшкодування вартості проїзду учаснику необхідно буде надати оригінали проїзних документів в обидві сторони та документ, що засвідчує особу.

У разі виникнення запитань просимо звертатися до пані Анастасії Шовкопляс, асистента проектів відділу розвитку громадянського суспільства в Україні Офісу Координатора проектів ОБСЄ в Україні за ел.поштою: anastasiia.shovkoplias@osce.org.

Також зверніть увагу...