Щодо невикористаних коштів у грошовій безготівковій формі за житлово-комунальні послуги

Щодо невикористаних коштів у грошовій безготівковій формі за житлово-комунальні послуги

Управління соціального захисту населення Добропільської міської ради  нагадує, що пільговикам, яким надається пільга у грошовій безготівковій формі, за підсумками опалювального сезону суми невикористаних коштів перераховуються з рахунка для виплати пільг на рахунки пільговиків в АТ «Ощадбанк».

У разі відсутності відкритого рахунку в АТ «Ощадбанк» рахунок відкривається за заявою пільговика до АТ «Ощадбанк». Відкриття рахунка здійснюється в порядку, визначеному АТ «Ощадбанк»;

На кінець календарного/бюджетного року залишки коштів, що обліковуються на рахунку для виплати пільг за обліковими записами пільговиків, не повертаються до державного бюджету.

Залишки коштів, що обліковуються на рахунку для виплати пільг за обліковими записами пільговиків станом на 1 червня, за якими не було звернень пільговиків щодо їх виплати, 20 грудня припиняють обліковуватись АТ «Ощадбанк» за такими обліковими записами пільговиків та протягом двох робочих днів повертаються на рахунок Мінсоцполітики, відкритий в Казначействі.

Також зверніть увагу...