Субсидія! Запитання – відповіді

Субсидія! Запитання - відповіді

Чи переглядається розмір субсидії коли працюючий пенсіонер звільнився з роботи?

Перерахунок житлової субсидії може бути здійснений непрацюючим пенсіонерам, якщо субсидія була призначена з урахуванням отриманої заробітної плати. Для цього необхідно звернутись до територіального управління соціального захисту населення з відповідною заявою. Перерахунок розміру субсидії буде проведено з місяця подачі заяви, якщо звільнення відбулося у період, за який враховуються доходи.

За рівнем доходу субсидію на неопалювальний період не призначено. Чи потрібно повторно подавати заяву про призначення субсидії на початку опалювального періоду?

Сім’ям, яким субсидія на неопалювальний період не призначена, у зв’язку з тим, що обов’язкова частка платежу перевищує розмір плати за житлово-комунальні послуги в межах соціальних норм, заяву повторно подавати не потрібно.

На початку опалювального періоду управління соціального захисту населення самостійно (без додаткового звернення) розрахує розмір субсидії на опалювальний сезон. За результатами проведеного розрахунку субсидії буде надано повідомлення про розмір призначеної субсидії.

Консультації за телефоном: (06277) 2 80 59

Також зверніть увагу...