Безоплатне придбання ліків та зубопротезування, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи!

Безоплатне придбання ліків та зубопротезування, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи!

Право на безоплатне придбання ліків за рецептами лікарів та безоплатне позачергове зубопротезування для громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи  віднесених до 1, 2 та 3 категорій передбачено Законом України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи». Окремо наголошуємо що особам віднесеним до категорії 3, пільги надаються за умови, якщо розмір середньомісячного сукупного доходу сім’ї у розрахунку на одну особу за попередні шість місяців не перевищує величини доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу, а саме 2940,00грн.

З метою реалізації пільг громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та ефективного виконання бюджетної  програми «Пільгове медичне обслуговування осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» управлінням у 2020 році укладено договори  з закладами з роздрібної торгівлі лікарськими засобами та закладом, який має ліцензію на медичну практику за спеціальністю стоматологія а саме: з Товариством з обмеженою відповідальністю «Добрі ліки» для безплатного придбання ліків за рецептами лікарів. З комунальним некомерційним підприємством «Добропільська міська стоматологічна поліклініка» для безплатного позачергового зубопротезування.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Добрі ліки» забезпечує громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, ліками за рецептами лікарів за наступними адресами:

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева 121  – аптека №161;
  • м. Білицьке, вул. Харківська 3 – аптека №146;
  • м. Білозерське,  вул. Ватутіна 1- аптека № 150;
  • смт. Новодонецьке, вул. Мальовнича 12  – аптека № 134

Пільгу з безплатного позачергового зубопротезування можливо отримати за адресою м. Добропілля, м/н. Молодіжний 6 – стоматологія.

Консультації за телефоном: (06277) 2-80-59 Управління соціального захисту населення Добропільської міської ради, м. Добропілля, пр-т Шевченка, 15

Також зверніть увагу...