Шановні отримувачі державної допомоги на дітей одиноким матерям і державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям!

Нагадуємо, що з 01 липня 2020 року на  виконання Закону України «Про внесення змін до деяких Законів України щодо підвищення соціальних гарантій для окремих категорій осіб» від 2 червня 2020 року № 646-ІХ, розроблено та подано на розгляд Уряду проект постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання виплати державної соціальної допомоги», яким передбачено внесення змін щодо порядку призначення, виплати та припинення виплати допомоги на дітей одиноким матерям та малозабезпеченим сім’ям.

Громадянам,  які у липні поточного року звертаються до управління із заявами на отримання допомоги одиноким матерям та малозабезпеченим сім’ям  призначення буде здійснюватися після прийняття Кабінетом Міністрів України та набрання чинності відповідної постанови.

Нагадуємо, що відповідно до вимог статті 19 Конституції України, органи місцевого самоврядування та їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією  та Законами  України.

Консультації за телефонами: (06277)-2-80-59.

Дякуємо за розуміння!!!

Також зверніть увагу...