Комплексна послуга – «є-малятко»

комплексна послуга – «є-малятко»

З метою створення сприятливих умов для реалізації прав дитини у 2020 році в Україні стартував експериментальний проєкт під назвою «єМалятко».

Лише на підставі однієї заяви батьки новонародженої дитини можуть отримати послуги в рамках комплексної послуги «єМалятко»:

  • проведення державної реєстрації народження;
  • реєстрації місця проживання дитини;
  • призначення державної допомоги при народженні дитини;
  • призначення допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях;
  • реєстрації дитини у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків;
  • визначення належності новонародженої дитини до громадянства України;

внесення інформації    про    новонароджену    дитину    до Єдиного    державного демографічного реєстру з присвоєнням унікального номера запису в ньому.

Сьогодні таку послугу можна отримати безкоштовно за однією заявою не тільки у закладі охорони здоров’я, де народилась дитина, а також у відділах державної реєстрації актів цивільного стану та у центрах надання адміністративних послуг, які надають адміністративні послуги у сфері державної реєстрації актів цивільного стану.

Наразі скористатися таким сервісом можна у містах Вінниця, Луцьк Волинської області, Дніпро, Кривий Ріг Дніпропетровської області, Маріуполь Донецької області, Запоріжжя, Боярка Київської області, Львів, Одеса, Рівне, Харків, Київ, Івано- Франківськ, Кременчук Полтавської області, Хмельницький, Миколаїв, Ужгород Закарпатської області, Черкаси, Умань та Золотоноша Черкаської області, Южне Одеської області, Полтава та Миргород Полтавської області, Володимир-Волинський, Ковель та Нововолинськ Волинської області, Херсон, Каховка, Нова Каховка та смт. Велика Олександрівка Великоолександрівського району Херсонської області (перелік відділів державної реєстрації актів цивільного стану, які є учасниками «єМалятко»).

Перелік відділів державної реєстрації актів цивільного стану, які є учасниками комплексної послуги «єМалятко».

Незабаром ця послуга стане доступна в ЦНАПі міста Добропілля.

Адміністратори центру вже проходять навчання, налагоджується взаємодія з державними структурами, задіяними у проєкті, незабаром будуть надані доступи до основних реєстрів для надання послуг.

Запуск даної послуги планується вже цього літа.

За детальною інформацією звертатися за тел.: (06277)2-80-59, (06277)2-78-75

Також зверніть увагу...