Особи з інвалідністю мають право на професійну реабілітацію та навчання

Особи з інвалідністю мають право на професійну реабілітацію та навчання

На сьогодні в Україні особи з інвалідністю потребують належного ставлення до себе – вони мають право жити повноцінним життям, вільно пересуватися, не відчувати дискримінації у працевлаштуванні, мають змогу брати участь у соціальному та культурному житті.

Практика показує, що особи з інвалідністю стають повноцінними і високо ефективними членами суспільства, відмінними фахівцями, соціально активними і життєствердними людьми.

Надання особам з обмеженими можливостями послуг з професійної орієнтації, реабілітації і трудової адаптації провадиться Центрами реабілітації відповідно до медичних висновків та потреб на ринку праці.       

 До Центрів приймаються особи з інвалідністю І-ІІІ груп працездатного віку, які постійно проживають на території України і перебувають на обліку в органах соціального захисту населення, та на підставі висновку медико-соціальної експертної комісії (МСЕК) потребують професійної та соціально-психологічної реабілітації.

Реабілітаційні установи які здійснюють професійну реабілітацію, навчання  сфери управління Міністерства соціальної політики України:

З питань направлення на професійну реабілітацію, навчання  до Центрів звертатись до  Управління  соціального захисту населення Добропільської міської ради за адресою: м. Добропілля, пр-к. Шевченка, 15 , телефон: (06277)-2-80-59

Також зверніть увагу...