До уваги громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи!

До уваги громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

З метою реалізації пільг громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та ефективного виконання бюджетної програми «Пільгове медичне обслуговування осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» управлінням у 2020 році укладено договори  з закладами з роздрібної торгівлі лікарськими засобами та закладом, який має ліцензію на медичну практику за спеціальністю стоматологія, а саме: з Товариством з обмеженою відповідальністю «Добрі ліки» для безплатного придбання ліків за рецептами лікарів; з комунальним некомерційним підприємством «Добропільська міська стоматологічна поліклініка» для безплатного позачергового зубопротезування.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Добрі ліки» забезпечує громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, ліками за рецептами лікарів за наступними адресами:

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева 121  – аптека №161;
  • м. Білицьке, вул. Харківська 3 – аптека №146;
  • м. Білозерське,  вул. Ватутіна 1- аптека № 150;
  • смт Новодонецьке, вул. Мальовнича 12  – аптека № 134.

Пільгу з безплатного позачергового зубопротезування можливо отримати за адресою м. Добропілля, м/н. Молодіжний 6 – стоматологія.

Консультації за телефоном: (06277) 2-80-59 Управління соціального захисту населення Добропільської міської ради, м. Добропілля, пр-т Шевченка, 15.

Також зверніть увагу...