Як віддалено оформити та отримати грошову допомогу дітям ФОП?

Допомога дітям ФОП

Управління соціального захисту населення Добропільської міської ради нагадує, що Кабінет Міністрів України визначив умови призначення і виплати допомоги на дітей фізичним особам – підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку.

Допомога призначається на період карантину, встановленого постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (Офіційний вісник України, 2020 р., № 23, ст. 896) — із змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 2 квітня 2020 р. № 255, та на один місяць після  дати його відміни одному з батьків на кожну дитину до досягнення нею 10 річного віку (включно) у розмірі прожиткового мінімуму, встановленого для дітей відповідних вікових груп станом на 1 січня 2020 року, і виплачується щомісячно за повний місяць.

Як отримати послугу?

  1. Вам знадобиться електронний підпис (кваліфікований електронний підпис).
  2. Зареєструйтесь та авторизуйтесь за посиланням https://dopomoga2fop.ioc.gov.ua/
  3. Заповніть заяву.
  4. До заяви додайте документи:
  • фотокопію свідоцтва про народження дитини;
  • фотокопію довідки з Пенсійного фонду про сплату ЄСВ за 2019 рік, форма ОК-7, яку можна отримати онлайн за посилання https://portal.pfu.gov.ua/sidebar/Templates/InfoInsurer;
  • сканкопію документа, що засвідчує проживання на території України для іноземців та осіб без громадянства;
  • якщо над дитиною є опіка, необхідна сканкопія рішення райдержадміністрації в Києві та Севастополі, виконавчого органу міської, районної, селищної ради об’єднаної територіальної громади або суду.

Зверніть увагу! Якщо ви отримали довідку ОК-7 онлайн до заяви додайте образ та електронний документ.

  1. Накладіть кваліфікований електронний підпис та відправте.

Результат

Органи соціального захисту розглянуть заяву протягом трьох робочих днів. Результат буде надіслано на електронну пошту.

Консультації за телефоном: (06277 2 80 59)

Також зверніть увагу...