Маніфест Без Бар’єрів

Маніфест Без Бар’єрів

Останнім часом ми всі живемо в умовах карантину. За мить мільйони людей отримали досвід життя в чотирьох стінах, повної або часткової ізоляції, необхідності перевести в онлайн велику кількість звичних справ – роботу, покупки, спілкування з друзями та навіть побачення…

Цей досвід не дається нам легко. Ми відчуваємо психологічний дискомфорт, напругу… Ми відчуваємо бар’єри.

Здається, що так не має бути. І справді, так не буде завжди. Всі ми розуміємо, що невдовзі все зміниться. Що треба потерпіти, перечекати, й незабаром усі ці бар’єри зникнуть.

А тепер уявіть, що поруч є люди, для яких ці бар’єри не зникнуть ніколи. Сотні тисяч українців постійно живуть за бар’єрами, які зараз відчули всі. По суті, мільйони людей, не усвідомлюючи цього, одночасно взяли участь у соціальному експерименті – як у нашому суспільстві, в наших містах і селах жити людям з обмеженою мобільністю, ментальними та фізичними відмінностями.

Будь-які бар’єри можна прибрати або зсунути, але спочатку їх треба побачити.

За ініціативою дружини Президента України Олени Зеленської стартував проєкт щодо обговорювання актуальних питань безбар’єрності.

Мета проєкту – зрозуміти, з якими саме бар’єрами найчастіше стискаються українці.

Опитування містить сім важливих запитань, що стосуються фізичних і прихологічних бар’єрів, а також тих, що пов’язані з культурними та віковими особливостями.

Враховуючи вищезазначене, Управління соціального захисту населення Добропільської міської ради, пропонує приєднатися до всеукраїнського онлайн-опитування, яке триватиме впродовж двох місяців на сайті: https://diia.gov.ua/barrierfree/uk/poll-start

Також зверніть увагу...