До уваги пільговиків!

Управління інформує. Житлові субсідії

Управління соціального захисту населення Добропільської міської ради повідомляє.

Для отримання пільг на оплату житлово-комунальних послуг з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї окремим категоріям громадян з 01  СІЧНЯ 2020 РОКУ розмір середньомісячного сукупного доходу сім’ї  на одну особу не  повинен перевищувати – 2940 ГРН.

Постановою Кабінету Міністрів України від 04.06.2015 №389 затверджений порядок надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї. Порядком надання пільг, не передбачено проведення перерахунку для визначення права пільговика на отримання пільг у зв’язку із зміною розміру середньомісячного доходу.

Звертаємо  увагу, що відповідний розрахунок може бути здійснений за зверненням пільговика.

Для вирішення питання щодо надання пільг Вам потрібно звернутись до Управління соціального  захисту  населення  Добропільської  міської  ради.

В  умовах  карантину, стримання поширення Covid-19 управлінням передбачено подача заяви на отримання  пільги  до поштової скринкі, яка  розташована на будівлі управління та поштою на адресу управління соціального захисту населення Добропільської міської ради: м. Добропілля, пр-т Шевченка, 15. Контактний телефон 2-80-59.

Також зверніть увагу...