30 квітня 2020 року були здійснені наступні виплати за квітень поточного року!

Пільги на газ та тверде паливо
Управління соціального захисту населення Добропільської міської ради повідомляє, що на виконання постанов Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року № 373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі» (зі змінами) та від 21 жовтня 2019 року № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» (зі змінами) 30 квітня 2020 року були здійснені наступні виплати за квітень поточного року:
  • пільги громадянам на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі на суму 410,2 тис. грн. – 645 особам;
  • пільги на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу у грошовій формі на суму 8,0 тис. грн. – 6 особам;
  • житлові субсидій громадянам на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі на суму 2649,4 тис. грн. – 3438 особам;
  • субсидії на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого у грошовій формі на суму 110,5 тис. грн. – 33 особам.
Виплата одержувачам пільг і житлових субсидій громадянам на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу у грошовій формі на загальну суму 3178,1 тис. грн. здійснювалась через установи уповноважених банків та АТ «Укрпошта».

Також зверніть увагу...